Budujemy wartość

Dlaczego MGI

MGI jako znany i ceniony pracodawca dba o rozwój, zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników. Oferujemy szeroki wachlarz benefitów, w tym ubezpieczenie i pakiet usług medycznych.

Dlaczego warto?

Kierujemy się etyką, współpracą, odpowiedzialnością i ambicją we wszystkich działaniach. Na tych wartościach opieramy kulturę organizacyjną firmy, a dzięki konsekwentnemu dążeniu do ich realizacji możemy tworzyć nasze projekty z troską o najwyższe standardy. Stojąc na gruncie wspomnianych wartości oraz zasad odpowiedzialnego biznesu stworzyliśmy Kodeks Etyki, określający standardy naszego postępowania w relacjach z pracownikami, inwestorami i klientami.

Uznanie pracowników

Permanentny rozwój i konsekwentna realizacja naszych wartości sprawiają, że MGI to firma ceniona w branży. Jesteśmy stale w czołówce najlepszych pracodawców roku. Możemy poszczycić się prestiżowym tytułem: Pracodawca Roku w Budownictwie, czy Lider Branży w Kategorii Budownictwo. Znaleźliśmy się również w czołówce rankingu Idealny Pracodawca, Firma dla inżyniera, czy Solidny Pracodawca Roku Branży Budowlanej. Nagrody są ważne, jednak najcenniejsze jest dla nas uznanie naszych pracowników. To właśnie dla nich staramy się być pracodawcą doskonałym.

Programy rozwojowe

Inwestowanie w rozwój umiejętności i kompetencji pracowników to jeden z głównych celów prowadzonej przez nas polityki personalnej. Zapewniamy realne szanse awansu, samorealizacji i rozwoju zawodowego, oferując bogaty program szkoleń branżowych i menedżerskich.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • szeroki zakres szkoleń branżowych wzbogaconych wiedzą techniczną
  • szkolenia rozwijające tzw. umiejętności miękkie
  • szkolenia komputerowe
  • profesjonalne szkolenia językowe w kraju i za granicą

Tworzymy kompleksowe programy dedykowane poszczególnym grupom pracowników, tak aby zarówno menedżerowie, eksperci jak i pozostali specjaliści mogli budować dalszą ścieżkę rozwoju zawodowego.