Budujemy wartość

Obszar biznesu

MGI jest globalnym graczem w branży budowlanej, specjalizującym się w budowie dużych, złożonych projektów infrastrukturalnych w Polsce, z projektowaniem, inżynierią i rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Potencjał firmy umożliwia nam realizacje wielu projektów równolegle w wielu miejscach w Kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach procesu budowlanego.

Grupa może poszczycić się bogatym doświadczeniem w zakresie robót obejmujących budowę zapór wodnych, elektrowni wiatrowych, kolei, dróg, autostrad, szpitali i budynków przemysłowych.

Koleje i metro

Mając doświadczenie w budowie wielu kilometrów lini kolejowych, Grupa w sposób konkretny przyczyniła się do rozwoju miejskiej i pozamiejskiej mobilności, oferując ważną alternatywę dla tradycyjnych, prywatnych środków transportu. Obecnie transport kolejowy jest wydajny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska, a także skutecznym i przydatnym rozwiązaniem w celu ułatwienia ruchu w megamiastach.


Fabryki

Rynek energetyczny i przemysłowy to kluczowe obszary działalności MGI. Od wielu lat realizujemy inwestycje w tym segmencie budownictwa i w zależności od skali projektu realizujemy go sami lub z partnerami. Bogate doświadczenie solidna i terminowa realizacja naszych projektów spowodowały że MGI jest cenioną w branży firmą przez wszystkich partnerów.


Szkoły/hotele/osiedla

Jako firma budowlana o zasięgu ogólnokrajowym oferujemy także usługi w obszarze budownictwa ogólnego, które jest dodatkowym obszarem naszej działalności.

Potencjał spółki umożliwia nam realizacje projektów inwestycyjnych o szeroko zakrojonym zakresie prac.


Autostrady, drogi i mosty

Infrastruktury transportowe odgrywają kluczową rolę w rozwoju gospodarczym i społecznym kraju. Są także jednym z najbardziej obiecujących i skutecznych sposobów szybkiego uprzemysłowienia, zarówno dla zatłoczonych obszarów miejskich, jak i odległych regionów.

Salini Impregilo zbudował ponad 51.660 km dróg i autostrad oraz 350 km mostów i wiaduktów na całym świecie.

Grupa jest obecnie zaangażowana w liczne projekty o różnej wielkości i złożoności na całym świecie. Obejmują one ważną infrastrukturę, taką jak autostrada A1 w Polsce i most Geralda Desmonda w Kalifornii, który ma usprawnić ruch w jednym z najbardziej zatłoczonych portów w USA. Po ukończeniu nowy most Geralda Desmonda będzie jednym z najwyższych mostów tego typu w Stanach Zjednoczonych i ikoną miasta Long Beach.